مقررات و ضوابط عمومی و آموزشی:

 1. کارآموز موظف می باشد تا شئونات اسلامی و ضوابط آموزشی و مقررات انضباطی را رعایت نماید.
 2. استفاده از تلفن همراه در کلاس و استعمال دخانیات در محیط آموزشی مجتمع فنی نیاوران ممنوع می‌باشد.
 3. مجتمع فنی نیاوران در قبال اموال فراگیران هیچ گونه مسئولیتی نخواهند داشت.
 4. حضور فراگیران در کلاس قبل از حضور استاد الزامی است.
 5. حضور فرد همراه به هر عنوان در کلاس ممنوع است.
 6. ثبت نام و پرداخت شهریه کلیه دوره های آموزشی به دو طریق آنلاین و نقدی در محل مجتمع امکان پذیر می باشد.
 7. تشکیل کلاس منوط به حد نصاب رسیدن تعداد فراگیران می باشد و در صورت عدم تشکیل کلاس، شهریه پرداختی بطور کامل استرداد خواهد شد.
 8. روز و ساعت کلاس آموزشی بعد از شروع دوره به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد.
 9. فراگیر، طبق برنامه تعیین شده از سوی مرکز آموزشی، موظف به حضور مرتب در کلاسها می باشد، و حداکثر غیبت مجاز (اعم از موجه و غیر موجه) معادل یک پنجم مجموع ساعات دوره است. در صورت غیبت بیش از حد مجاز، فراگیر مردود محسوب شده و باید آن دوره را دوباره ثبت نام کند.
 10. مصرف هرگونه اقلام خوراکی و آشامیدنی در کلاس های آموزشی ممنوع می باشد.

مقررات و ضوابط مربوط به آزمون های دپارتمان فنی:

از کلیه کار آموزان محترم مجتمع آموزشی نیاوران خواهشمند است تمامی موارد ذیل را مطالعه نمایند تا در آزمونهای دوره های دپارتمان فنی با مشکلی مواجه نشوند زیرا در غیر این صورت مجتمع آموزشی نیاوران هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
 1. هرکارآموز در پایان دوره دارای دو آزمون کتبی و عملی که توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود می باشد. ابتدا آزمون کتبی بصورت سوالات تستی (4 گزینه ای ) و آنلاین برگزار می شود که حداقل نمره قبولی در این آزمون 50 از 100 می باشد. پس از آزمون کتبی و در صورت کسب نمره قبولی، کارآموز مجاز است تا در آزمون عملی شرکت نمایدکه حداقل نمره قبولی در آن 70 از 100 می باشد. در ضمن برای سنجش قبولی هر کار آموز علاوه بر لزوم رعایت حداقل نمرات در آزمونهای کتبی وعملی ، لازم است تا فرمول زیر نیز برقرار باشد . حداقل 70= 25%×نمره کتبی+75%×نمره عملی شایان ذکر می باشد با توجه به زمانبندی آزمون ها در سال جاری، بطور معمول بین آزمون کتبی و عملی هر دوره حداقل یک ماه فاصله زمانی وجود دارد.
 2. معرفی هر کارآموز به آزمون کتبی پس از اتمام دوره مربوطه منوط به تسویه حساب کامل مالی از سوی اومی باشد. همچنین در صورت وجود یکی از نواقص مانند کمبود عکس،فتوکپی شناسنامه ،کدملی و مشخصات فردی در پرونده کار آموز، مجتمع هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم تائید نام وی در آزمون کتبی بر عهده نخواهد داشت . لذا به محض کامل بودن پرونده ، کارآموز می بایست یک رسید مبنی بر کامل بودن پرونده اش از مجتمع دریافت نماید.
 3. هر کار آموز برای اطلاع از نام و زمان آزمون خود موظف است پس از اتمام دوره و تسویه حساب مالی بطور دائم با دفتر مجتمع در تماس باشد. به منظورجلو گیری از بروز هر گونه مشکلی (از قبیل عدم پاسخگوئی تلفن همراه و ثابت) و با وجود اینکه زمان آزمون از طریق تماس تلفنی ، پیامک یا کانال های شبکه های اجتماعی موجود توسط مجتمع اطلاع رسانی می شود اما مجتمع هیچ گونه مسئولیتی در مورد اطلاع آزمون و موارد مربوط به آن به هر کارآموز از طرق نامبرده نخواهد داشت.
 4. ساعت و محل برگزاری آزمون کتبی هر درس بر روی کارت آزمون مربوطه درج می شود،که خود مجتمع نیز تا زمان توزیع کارت آزمون از آن اطلاعی ندارد.
 5. به منظور دریافت کارت آزمون کتبی، کار آموزان می بایست در روزهای قبل از روز آزمون به سایت اینترنتی azmoon.portaltvto.com مراجعه نموده وبا وارد کردن مشخصات خود ،از کارت آزمون پرینت تهیه نمایند زیرا بجز شناسنامه عکس دار یا کارت ملی ارائه کارت آزمون هنگام ورود به جلسه آزمون کتبی الزامی است. در ضمن در صورت تغییر آدرس سایت ،این تغییرات از طریق تابلوی اعلانات به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.
 6. نکته: نتیجه آزمون کتبی از طریق همین سایت اینترنتی در دسترس کارآموزان قرار می گیرد.
 7. اطلاع رسانی در مورد زمان و مکان دقیق آزمون عملی از طریق تماس تلفنی، پیامک یا کانالهای شبکه های اجتماعی موجود توسط مجتمع انجام می شود اما با این وجود کارآموزان قبول شده در آزمون کتبی می بایست 7 روز پس از آزمون کتبی با مجتمع بطور مداوم در ارتباط باشند. همچنین اطلاعات مربوط به زمان و مکان آزمون های عملی به محض اعلام ازسوی اداره ، بر روی سایت http://center8.tehrantvto.ir قابل مشاهده خواهد بود.
 8. نکته: تا زمانی که کار آموز در آزمون کتبی نمره قبولی نیاورده باشد اجازه شرکت در آزمون عملی را نخواهد داشت .
 9. اگر کار آموز در یکی از آزمون های کتبی یا عملی مردود شود حداکثر یک بار دیگر و آن هم حداکثر تا 6 ماه پس از اتمام دوره برای آزمون مجدد کتبی و 6 ماه پس از آزمون کتبی برای آزمون مجدد عملی برای اقدام مقتضی فرصت دارد. بدین منظور کارآموز باید با مراجعه به دفتر مجتمع هزینه آزمون مجدد را پرداخت نموده و فرم مربوط به تقاضای آزمون مجدد را که از سوی مجتمع در اختیار وی قرار می گیرد تکمیل و امضاء نماید.
 10. نکته: در صورت عدم کسب قبولی در 2 بار آزمون، آن کار آموز تجدید دوره خواهد شد.
 11. تذکر: رعایت کلیه موارد مندرج در بند های بالا از سوی کارآموزان الزامی بوده ودر غیر این صورت مسئولیت بروزهرگونه مشکلی برعهده خودکارآموز خواهد بود.
 12. این ضوابط بر اساس قوانین وتصمیم گیری های سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور تا پایان سال جاری تدوین شده است.لذا هر گونه تغییر وتحولی در این خصوص به صورت کتبی بر روی سایت و بوردهای مجتمع به اطلاع عموم خواهد رسید. بدین منظور شایسته است تا کلیه کارآموزان عنایت لازم و کافی به موارد مندرج بر روی بورد اعلانات و کانال های شبکه های اجتماعی مجتمع را داشته باشند.

مقررات و ضوابط مالی و ثبت نام:

 1. به منظور شرکت در آزمون پایانی هر دوره ، کارآموز موظف است هزینه آزمون را که هر ساله توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعیین می شود جدا از شهریه آن دوره در هنگام ثبت نام به مجتمع پرداخت نماید در غیر اینصورت مجتمع هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم شرکت کارآموز در آزمون نخواهد داشت.
 2. کارآموز موظف است در هنگام ثبت نام،کلیه مدارک لازم برای این منظور را (که عبارتند از یک برگ کپی شناسنامه و کارت ملی،پنج قطعه عکس 4×3 تمام رخ وپشت زمینه سفید)به مجتمع ارائه داده و در مقابل مهر عبارت "مدارک ثبت نام تکمیل است" را بر روی یکی از قبوض مالی خود دریافت نماید در غیر اینصورت مجتمع هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم شرکت کارآموز در آزمون نخواهد داشت.
 3. در صورتی که سن کارآموز به 15 سال تمام نرسیده باشد،ولی یا سرپرست قانونی او قرارداد را امضاء و اجرای آن را تعهد می نماید.
 4. در صورت انصراف کارآموز قبل از شروع کلاس به هر دلیل، 10درصد از کل شهریه بایستی توسط کارآموز پرداخت شود.شایان ذکر می باشد اگر کارآموز حتی یک جلسه بر سر کلاس حضور یافته باشد،مجتمع هیچ هزینه ای را به وی عودت نخواهدداد. انصراف تنها بصورت کتبی و یا بصورت آنلاین پذیرفته می شود و طرق دیگر مانند تماس تلفنی و یا درخواست شفاهی قابل قبول نمی باشد.
 5. اگر شهریه برای کارآموز بصورت اقساط تعیین شود وی موظف است شهریه را طبق تعهد معین در لیست اقساط پرداخت نماید.در صورت تاخیر و بی نظمی در پرداخت شهریه مجتمع هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم شرکت کارآموز در آزمون نخواهد داشت.
 • افراد آنلاین : 24
 • بازدید امروز : 862
 • بازدید دیروز : 679
 • بازدید کل : 827329
 • ای پی شما : 3.235.182.206