رنو هفته آینده مفهوم جدید SUV الكتریكی را رونمایی می كند

۱۳۹۹/۰۷/۲۰ تاریخ خبر:

renault - رنو

کراس اوور از پلت فرم جدید رنو CMF-EV استفاده خواهد کرد و از مفهوم مورفوز تغییر شکل دهنده الگوبرداری می کند.


 

رنو در شرف افزایش قدرت درایو الکتریکی خود است و هفته آینده از مفهوم جدید SUV الکتریکی در کنار نسخه تولیدی بهار داچیا رونمایی می کند که گفته می شود مقرون به صرفه ترین خودروی EV است.

جزئیات رسمی در مورد خودروی مفهومی رنو منتشر نشده است ، اما احتمالاً بیشتر از مدل مورفوز  که در اوایل سال جاری نشان داده شده است الگو گرفته است، اگرچه با جزئیات شیک متمایل به تولید بیشتر.

مورفوز به دلیل قابلیت تغییر شکل ، از طول 4400 میلی متر در حالت شهری تا 4800 میلی متر کامل در فرم مسافرتی قابل توجه بود. اگرچه بعید به نظر می رسد که چنین فناوری در سالهای آینده به تولید برسد ، اما مورفوز برای نمایش انعطاف پذیری پلت فرم جدید CMF-EV متعلق به اتحاد رنو نیسان میتسوبیشی طراحی شده است که مفهوم هفته آینده روی آن قرار خواهد گرفت.

از SUV بعنوان مدل Kadjar اندازه بندی شده توصیف می شود و با اتومبیل های الکتریکی اصلی مانند Skoda Enyaq و Kia e-Niro رقابت خواهد کرد. این نشانگر آغاز یک سبک جدید برای رنو است که در آن  از تعدادی از عناصر طراحی با اصالت کمتر متعلق به  مورفوزالگو برداری کرده است.

 

انتظار می رود که نوارهای باریک LED در جلو و عقب بعنوان چراغ، قوسهای شعله وار چرخ  و برجستگی نوک تیز عقب از ویژگی های تعیین کننده آن باشد ، اما برخی از خطوط نمایشی تر برای محصول کاهش یافته و چرخ های بزرگ سنتی با سبک مفهوم به طور چشمگیری کوچک شده است.

پلت فرم CMF-EV به سبک اسکیت ، طیف وسیعی از اتومبیل های "B + و C +" را پشتیبانی می کند که در بالای Zoe و (نه برای انگلستان) Twingo ZE در خط EV رنو قرار می گیرند. رنو ادعا می کند که باتری ها "ساده" شده اند تا به وسیله آن بتوانند نزدیکتر به زمین بنشینند و چرخ ها به گوشه ها نزدیک شوند.

جزئیات فنی خودروی مفهومی نیز تأیید نشده است ، اما مورفوز به یک باتری 40 کیلووات ساعتی برای برد ادعا شده 249 مایل مجهز شد ، در حالی که فضای لازم برای یک واحد 50 کیلووات ساعتی را نیز فراهم می کرد که بُرد را تا 435 مایل افزایش می داد.

 

 

بهار داچیا پیش از عرضه در سال آینده به صورت تقریباً تولید شده به نمایش درآمده است. این مدل اساساً متکی به کراس اوور الکتریکی رنو K-ZE در بازار چین است ، دامنه ادعایی بیش از 125 مایل را ارائه می دهد و با تمرکز دوگانه بر خریداران خصوصی و طرح های اشتراک خودرو طراحی شده است. این شرکت ادعا می کند که ارزان ترین EV خواهد بود اما تایید کرده است که هیچ برنامه ای برای فروش آن در انگلیس وجود ندارد.

در رویداد عرضه هفته آینده ، رنو همچنین جزئیات بیشتری از نسخه اروپایی کوپه-SUV Arkana خود را ارائه می دهد ، که از سال 2018 در روسیه برای فروش آغاز شد اما اکنون برای راه اندازی در اینجا حق اجرا داده شده است.

 

 

منبع: فلیکس پیج

تعداد بازدید: 80


نظر خود را بنویسید


نظرات


  • افراد آنلاین : 12
  • بازدید امروز : 152
  • بازدید دیروز : 375
  • بازدید کل : 178326
  • ای پی شما : 3.237.67.179